نهمین همایش شکوه همدلی در سالن کارخانجات تولیدی مهراصل برگزار شد

نهمین همایش شکوه همدلی، شامگاه روز یکشنبه یازدهم آذرماه و به میزبانی مهراصل (به مناسبت فرارسیدن دوازدهم آذرماه روز جهانی معلولان ) و با حضور مسئولین استانی، دانش آموزان مدرسه مردانی آذر به همراه خانواده هایشان، اهالی صنعت و کارآفرین های شهرک شهید سلیمی آذرشهر و جمعی از خیرین استان آذربایجان شرقی با یادی از زنده یاد مهندس سیدرضا مقیمی اصل (شهید راه صنعت و تولید) در سالن اجتماعات کارخانجات تولیدی مهراصل برگزار شد.

Continue Reading →
0

برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی با حضور کارخانجات تولیدی مهراصل

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی از اول تا چهارم آبان ماه با حضور کارخانجات تولیدی مهراصل در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر تهران برگزار شد.

Continue Reading →
0

رونمایی از تمبر اختصاصی زنده یاد مهندس سیدرضا مقیمی اصل

مراسم ویژه روز ملی استاندارد و آیین تجلیل از واحدهای نمونه تولیدی در آذربایجان شرقی با یادی از زنده یاد مهندس سیدرضا مقیمی اصل مدیر عامل فقید کارخانجات تولیدی مهراصل و پدر صنعت آذربایجان در تبریز برگزار شد.

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم، ضمن تجلیل از خانواده زنده یاد مهندس سیدرضا مقیمی اصل از تمبر اختصاصی وی با حضور مسئولین استانی و کشوری رونمایی شد.

Continue Reading →
0

حضور کارخانجات تولیدی مهراصل در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی

کارخانجات تولیدی مهراصل شما را به بازدید ازغرفه این شرکت در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی که اول تا چهارم آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر تهران برگزار می شود، دعوت می نماید.

منتظر حضور گرمتان در سالن 38 هستیم.

Continue Reading →
0

پیشکسوت و بزرگمرد صنعت ایران «مهندس سید رضا مقیمی اصل» درگذشت

بعد از ظهر روز سه شنبه سیزدهم شهريور ماه 1397، پیشکسوت و بزرگمرد صنعت ایران «مهندس سید رضا مقیمی اصل» در حال کار در کنار فرزندان کارگر خود دار فانی را وداع گفت.

حاصل پنجاه و پنج سال تلاش خستگی ناپذیر بزرگمرد صنعت ایران را نه تنها در پایداری و پویایی کارخانجات تولیدی مهراصل، نه تنها در کمک به رشد و توسعه اقتصادی کشور و نه تنها در تولید و کارآفرینی، بلکه در تربیت نسل شایسته ای ...

Continue Reading →
0

آیین بزرگداشت صنعتگر خیر مهندس سید رضا مقیمی اصل برگزار شد

آیین بزرگداشت صنعتگر خیر مهندس سید رضا مقیمی اصل مدیر عامل کارخانجات تولیدی مهراصل، بیست و پنجم اردیبهشت ماه، در سالن همایشهای پتروشیمی شهر تبریز برگزار شد.

Continue Reading →
0

تجلیل از مهندس «سیدرضا مقیمی اصل» به عنوان یکی از نقش آفرینان ساحه صنعت و تولید آذربایجان

در آيين تجليل از پيشكسوتان نيم قرن اخير صنعت و نشان عالي مديران و به همت انجمن مديران صنايع، استانداري، اتاق بازرگاني، سازمان صنعت و خانه صنعت، معدن و تجارت استان آذربايجان شرقي از تلاش ها و خدمات مهندس سیدرضا مقیمی اصل مدیرعامل کارخانجات تولیدی شرکت مهراصل در اعتلاي صنعت كشور قدرداني گرديد.

همايش ٥٠ سال افتخار به منظور تجليل از پيشكسوتان نيم قرن اخير صنعت و نشان عالي مديران و با حضور دكتر مسعود پزشكيان نايب رييس مجلس ...

Continue Reading →
0

پخش زنده تلویزیونی از سالن همایشهای مهراصل در مراسم آغاز به کار شبکه ایران کالا

مراسم افتتاح شبکه ایران کالا با حضور مدیران و معاونان صداوسیما، وزرای صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی و چند تن از نمایندگان مجلس، شامگاه شنبه ۱۲ اسفند ماه برگزار شد.

همزمان با برگزاری مراسم اصلی در سالن همایش های صداوسیما، به بهانه آغاز به کار شبکه ایران کالا، جمعی از صنعتگران و مدیران آذربایجان شرقی نیز با ارتباط تصویری از سالن همایشهای مهراصل، به صورت زنده به روی آنتن شبکه پنجم سیما رفتند که طی ...

Continue Reading →
0

تجلیل از مهندس «سید رضا مقیمی اصل» مدیرعامل کارخانجات تولیدی شرکت مهراصل

مهندس «سید رضا مقیمی اصل» مدیرعامل کارخانجات تولیدی شرکت مهراصل در نخستین مراسم تجلیل از پیشکسوتان و تلاشگران استاندارد و کیفیت ایران که 28 بهمن ماه در حضور اساتید و پیشکسوتان سازمان های تولیدی و خدماتی، سازمان های دولتی و خصوص و سازمان استاندارد ایران برگزار شد، با اهدای لوح و تندیس مورد تجلیل قرار گرفت.

Continue Reading →
0

حضور «مهراصل» در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، از تاریخ 3 تا 6 آبان ماه 1396 به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا بود که باعث شد فعالان و صاحب‌نظران حوزه تأسیسات را در محیطی تجاری و تخصصی گرد هم آورد.

کارخانجات تولیدی «مهراصل» نيز با هدف معرفی محصولات و دستاوردهای جدید خود در اين عرصه، در نمايشگاه حضور داشت.

Continue Reading →
0
Page 1 of 3 123