پیشکسوت و بزرگمرد صنعت ایران «مهندس سید رضا مقیمی اصل» درگذشت

بعد از ظهر روز سه شنبه سیزدهم شهريور ماه 1397، پیشکسوت و بزرگمرد صنعت ایران «مهندس سید رضا مقیمی اصل» در حال کار در کنار فرزندان کارگر خود دار فانی را وداع گفت.

حاصل پنجاه و پنج سال تلاش خستگی ناپذیر بزرگمرد صنعت ایران را نه تنها در پایداری و پویایی کارخانجات تولیدی مهراصل، نه تنها در کمک به رشد و توسعه اقتصادی کشور و نه تنها در تولید و کارآفرینی، بلکه در تربیت نسل شایسته ای ...

Continue Reading →
0

آیین بزرگداشت صنعتگر خیر مهندس سید رضا مقیمی اصل برگزار شد

آیین بزرگداشت صنعتگر خیر مهندس سید رضا مقیمی اصل مدیر عامل کارخانجات تولیدی مهراصل، بیست و پنجم اردیبهشت ماه، در سالن همایشهای پتروشیمی شهر تبریز برگزار شد.

Continue Reading →
0

تجلیل از مهندس «سیدرضا مقیمی اصل» به عنوان یکی از نقش آفرینان ساحه صنعت و تولید آذربایجان

در آيين تجليل از پيشكسوتان نيم قرن اخير صنعت و نشان عالي مديران و به همت انجمن مديران صنايع، استانداري، اتاق بازرگاني، سازمان صنعت و خانه صنعت، معدن و تجارت استان آذربايجان شرقي از تلاش ها و خدمات مهندس سیدرضا مقیمی اصل مدیرعامل کارخانجات تولیدی شرکت مهراصل در اعتلاي صنعت كشور قدرداني گرديد.

همايش ٥٠ سال افتخار به منظور تجليل از پيشكسوتان نيم قرن اخير صنعت و نشان عالي مديران و با حضور دكتر مسعود پزشكيان نايب رييس مجلس ...

Continue Reading →
0

پخش زنده تلویزیونی از سالن همایشهای مهراصل در مراسم آغاز به کار شبکه ایران کالا

مراسم افتتاح شبکه ایران کالا با حضور مدیران و معاونان صداوسیما، وزرای صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی و چند تن از نمایندگان مجلس، شامگاه شنبه ۱۲ اسفند ماه برگزار شد.

همزمان با برگزاری مراسم اصلی در سالن همایش های صداوسیما، به بهانه آغاز به کار شبکه ایران کالا، جمعی از صنعتگران و مدیران آذربایجان شرقی نیز با ارتباط تصویری از سالن همایشهای مهراصل، به صورت زنده به روی آنتن شبکه پنجم سیما رفتند که طی ...

Continue Reading →
0

تجلیل از مهندس «سید رضا مقیمی اصل» مدیرعامل کارخانجات تولیدی شرکت مهراصل

مهندس «سید رضا مقیمی اصل» مدیرعامل کارخانجات تولیدی شرکت مهراصل در نخستین مراسم تجلیل از پیشکسوتان و تلاشگران استاندارد و کیفیت ایران که 28 بهمن ماه در حضور اساتید و پیشکسوتان سازمان های تولیدی و خدماتی، سازمان های دولتی و خصوص و سازمان استاندارد ایران برگزار شد، با اهدای لوح و تندیس مورد تجلیل قرار گرفت.

Continue Reading →
0

حضور «مهراصل» در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، از تاریخ 3 تا 6 آبان ماه 1396 به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا بود که باعث شد فعالان و صاحب‌نظران حوزه تأسیسات را در محیطی تجاری و تخصصی گرد هم آورد.

کارخانجات تولیدی «مهراصل» نيز با هدف معرفی محصولات و دستاوردهای جدید خود در اين عرصه، در نمايشگاه حضور داشت.

Continue Reading →
0

بازدید حجت‌الاسلام «سیّد محمّدعلی آل‌هاشم» نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی و امام‌جمعه تبریز از کارخانجات تولیدی شرکت «مهراصل»

حجت‌الاسلام «سیّد محمّدعلی آل‌هاشم» نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی و امام‌جمعه تبریز به همراه جمعی از مدیران استانی و هیئت همراه از خطوط تولید کارخانجات تولیدی شرکت «مهراصل» بازدید کردند.

حجت الاسلام و المسلین سیدمحمدعلی آل هاشم به مناسبت ۲۱ مرداد روز حمایت از صنایع کوچک در شهرک صنعتی شهید سلیمی حضور یافته ضمن بازدید از «مهراصل» در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان شرقی که در سالن همایشهای کارخانجات تولیدی مهراصل برگزار شد، شرکت کرد.

Continue Reading →

0

کارخانه الکترو فن موتور شرکت تولیدی مهراصل با حضور مهندس «محمدرضا نعمت‌زاده» افتتاح شد

کارخانه الکترو فن موتور شرکت تولیدی مهراصل با حضور مهندس «محمدرضا نعمت‌زاده» وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت و همراهی مسئولین استانی، 30 فروردین ماه، همزمان با سفر دکتر «حسن روحانی» رئیس‌جمهور محترم به استان آذربایجان شرقی، افتتاح شد.

این کارخانه با مشخصات ذیل، به بهره برداری رسید:
1) مساحت کارخانه 14000 مترمربع با قسمت سرپوشیده 8000 متر مربع
2)سرمایه گذاری: هفت صد میلیارد ریال با مشارکت بانک صنعت و معدن
3) اشتغال مستقیم 130 نفر و ...

Continue Reading →
0

ساخت بزرگترين چيلر جذبى توليد ايران با ظرفیت 1100 تن در «کارخانجات تولیدی مهراصل»

بزرگترين چيلر جذبى توليد ايران با ظرفیت 1100 تن (چیلر جذبی شعله مستقیم دو اثره)، توسط کارخانجات تولیدی مهراصل و تحت لیسانس شرکت کاوازاکی ژاپن، تولید شد.

Continue Reading →
0

انتخاب کارخانجات تولیدی مهراصل به عنوان واحد نمونه و تجلیل دکتر ربیعی از مهندس «سید رضا مقیمی اصل» در کسوت کارآفرین نمونه و پیشکسوت صنعت ایران

جشنواره کارآفرینان و تعاونگران برتر، کارگران و واحدهای نمونه استان آذربایجان شرقی عصر  سه شنبه نوزدهم بهمن ماه با حضور دکتر «علی ربیعی» وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هیئت همراه و مسئولین استانی در مجتمع فرهنگی پتروشیمی تبریز برگزار شد.

در این مراسم ضمن معرفی کارخانجات تولیدی مهراصل به عنوان واحد نمونه استانی، توسط دکتر ربیعی از مهندس «سید رضا مقیمی اصل» مدیرعامل مهراصل نیز به عنوان کارآفرین نمونه و پیشکسوت صنعت ایران، تجلیل به ...

Continue Reading →
0
Page 1 of 2 12