حضور «مهراصل» در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، از تاریخ 3 تا 6 آبان ماه 1396 به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا بود که باعث شد فعالان و صاحب‌نظران حوزه تأسیسات را در محیطی تجاری و تخصصی گرد هم آورد.

کارخانجات تولیدی «مهراصل» نيز با هدف معرفی محصولات و دستاوردهای جدید خود در اين عرصه، در نمايشگاه حضور داشت.

Continue Reading →
0

بازدید حجت‌الاسلام «سیّد محمّدعلی آل‌هاشم» نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی و امام‌جمعه تبریز از کارخانجات تولیدی شرکت «مهراصل»

حجت‌الاسلام «سیّد محمّدعلی آل‌هاشم» نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی و امام‌جمعه تبریز به همراه جمعی از مدیران استانی و هیئت همراه از خطوط تولید کارخانجات تولیدی شرکت «مهراصل» بازدید کردند.

حجت الاسلام و المسلین سیدمحمدعلی آل هاشم به مناسبت ۲۱ مرداد روز حمایت از صنایع کوچک در شهرک صنعتی شهید سلیمی حضور یافته ضمن بازدید از «مهراصل» در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان شرقی که در سالن همایشهای کارخانجات تولیدی مهراصل برگزار شد، شرکت کرد.

Continue Reading →

0

کارخانه الکترو فن موتور شرکت تولیدی مهراصل با حضور مهندس «محمدرضا نعمت‌زاده» افتتاح شد

کارخانه الکترو فن موتور شرکت تولیدی مهراصل با حضور مهندس «محمدرضا نعمت‌زاده» وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت و همراهی مسئولین استانی، 30 فروردین ماه، همزمان با سفر دکتر «حسن روحانی» رئیس‌جمهور محترم به استان آذربایجان شرقی، افتتاح شد.

این کارخانه با مشخصات ذیل، به بهره برداری رسید:
1) مساحت کارخانه 14000 مترمربع با قسمت سرپوشیده 8000 متر مربع
2)سرمایه گذاری: هفت صد میلیارد ریال با مشارکت بانک صنعت و معدن
3) اشتغال مستقیم 130 نفر و ...

Continue Reading →
0

ساخت بزرگترين چيلر جذبى توليد ايران با ظرفیت 1100 تن در «کارخانجات تولیدی مهراصل»

بزرگترين چيلر جذبى توليد ايران با ظرفیت 1100 تن (چیلر جذبی شعله مستقیم دو اثره)، توسط کارخانجات تولیدی مهراصل و تحت لیسانس شرکت کاوازاکی ژاپن، تولید شد.

Continue Reading →
0

انتخاب کارخانجات تولیدی مهراصل به عنوان واحد نمونه و تجلیل دکتر ربیعی از مهندس «سید رضا مقیمی اصل» در کسوت کارآفرین نمونه و پیشکسوت صنعت ایران

جشنواره کارآفرینان و تعاونگران برتر، کارگران و واحدهای نمونه استان آذربایجان شرقی عصر  سه شنبه نوزدهم بهمن ماه با حضور دکتر «علی ربیعی» وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هیئت همراه و مسئولین استانی در مجتمع فرهنگی پتروشیمی تبریز برگزار شد.

در این مراسم ضمن معرفی کارخانجات تولیدی مهراصل به عنوان واحد نمونه استانی، توسط دکتر ربیعی از مهندس «سید رضا مقیمی اصل» مدیرعامل مهراصل نیز به عنوان کارآفرین نمونه و پیشکسوت صنعت ایران، تجلیل به ...

Continue Reading →
0

حضور «مهراصل» در نمایشگاه اختصاصی ایران در ایتالیا

نمایشگاه اختصاصی ایران در ایتالیا، در حالی با حضور «محمد رضا نعمت زاده» وزیر صنعت، معادن و تجارت جمهوری اسلامی ایران و «کارلو کالندا» وزیر توسعه اقتصادی ایتالیا در محل نمایشگاه بین المللی رم افتتاح شد که کارخانجات تولیدی «مهراصل» نیز در این نمایشگاه حضور دارد.

در این نمایشگاه بیش از 110 شرکت ایرانی در فضایی به مساحت هفت هزار متر مربع حضور دارند که قرار است در چارچوب آن مذاکرات دوجانبه ای با 200 شرکت ایتالیایی علاقه مند به کار ...

Continue Reading →
0

حضور «مهراصل» در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، از تاریخ 27 مهرماه سال 1395 به مدت چند روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا بود که باعث شد فعالان و صاحب‌نظران حوزه تأسیسات را در محیطی تجاری و تخصصی گرد هم آورد.

کارخانجات تولیدی «مهراصل» نيز با هدف معرفی محصولات و دستاوردهای جدید خود در اين عرصه، در نمايشگاه حضور داشت.

Continue Reading →
0

تجلیل از مهندس سید رضا مقیمی اصل در مراسم روز ملی صنعت و معدن 1395 (آذربایجان شرقی)

مراسم روز ملی صنعت و معدن 1395 در سالن همایش های هتل کایا تبریز برگزار شد و در حاشیه این مراسم لوح تقدیری از سوی دکتر «اسماعیل جبارزاده» استاندار آذربایچان شرقی به مهندس سید رضا مقیمی اصل مدیرعامل کارخانجات تولیدی مهراصل تقدیم شد.

Continue Reading →
0

مهندس سید «رضا مقیمی اصل» به عنوان پیشکسوت صنعت ایران انتخاب شد

مهندس سید «رضا مقیمی اصل» مدیر عامل کارخانجات تولیدی مهراصل به عنوان پیشکسوت صنعت ایران انتخاب و مورد تجلیل و قدردانی مهندس «محمدرضا نعمت‌زاده» وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت ایران قرار گرفت.

عکسهایی از این مراسم را در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

Continue Reading →
0

اهدای تندیس ویژه دانشگاه تهران به مهندس «سید رضا مقیمی اصل»

دکتر محمدرضا زالی رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به همراه هیئت همراه خود در محل کارخانجات تولیدی شرکت مهراصل حضور یافته و ضمن مصاحبه با مهندس «سید رضا مقیمی اصل» مدیرعامل کارخانجات تولیدی شرکت مهراصل، تندیس وِیژه دانشگاه تهران را به ایشان به عنوان یکی از رهبران کارآفرین ایران اهدا کرد.

Continue Reading →
0
Page 1 of 2 12